Ameliyatsız Estetik Dolgularla Daha Genç Görünün !

Günümüzde plastik cerrahi yerini medikal estetik uygulamalarına bırakmış durumda. Medikal estetik, cerrahisi olmayan, kansız, kesiksiz ve daha ucuz bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı da çok daha fazla tercih edilmektedir.

 Karbon Peeling Nedir Ve Nasıl Uygulanmaktadır?

Karbon peelingcildi gençleştiren, lekeleri yok eden cildi aydınlatan bir yöntemdir. Karbon peeling uygulaması öncesinde yüze karbon solüsyonu denilen bir madde sürülür. Bir süre beklenir. Bu madde gözeneklerden içeri yani alt tabakaya iner. Belli bir süre bekledikten sonra lazer aletiyle işleme başlanır. Isı ve renk dalgalarıyla cilde hem peeling yapılır, hem de ciltte ki kolajen miktarını arttırarak cildin gençleşmesini sağlar. Karbon peeling İstanbul, leke tedavisinde, cildi genleştirmek, ciltte donukluk, kırışıklık gibi durumlarda çok başarılı sonuçlar sunmaktadır. Karbon peeling uygulaması bir buçuk iki yıl etkisini sürdürmektedir. Yan etkisi yoktur ve her türlü cilde uygulanır.

 

 Dolgu Uygulaması Genel Olarak Hangi Bölgelere Uygulanır?

Karbon peeling İstanbul, yalnızca karbon peeling konusunda değil, diğer başlıca cildin gençleştirilmesi, yüz estetiği içine giren her türlü dolgu, kısaca dolgu uygulamaları konusunda başarılıdır. Dolgu uygulamaları, yaşa bağlı olarak yer çekimi etkisinde kalan sarkan ciltlerin toparlanması, kırışıklıklar, dudak dolgusu, gözaltına uygulanan ışık dolgusu gibi, lazerle cildi canlandırma ve yaşlılık etkilerine müdahale edilmesi işlemlerinin bütünüdür. Dolgu uygulama işlemleri, cerrahisi olmayan, lokal anestezi kremlerle cilde kolajen maddeler enjekte edilerek yapılan işlemlerdir. Kullanılan ve en çok tercih edilen dolgu maddesi, Hyalüronik asit denilen dolgu maddesidir. Bu maddenin tercih edilme sebebi, yan etki ve alerjik riskinin olmayışıdır. Dolgu uygulaması, yüzde bulunan yaşa bağlı derin çizgiler, dudakların üzerindeki mimikleri çok fazla kullanmaktan oluşan çizgiler. Derin akne ve sivilce izleri, elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi, dudakların kalın ve dolgun görünmesi için kullanılmaktadır.

 

 Dudak Dolgusu Uygulaması

Dudaklar, yaşa bağlı olarak ileriki yaşlarda, dolgunluğunu ve şeklini kaybetmeye başlar. Dudak dolgusu tam da bu durumda uygulanabilir. Kolajen madde ve yağ dokusu ile dolgu yapılan dudaklar, eskisi gibi diri ve biçimine kavuşurlar. Bu işlem, 30 -40 dakika kadar sürer. Bu işlem sonunda şişlik ve kızarıklık oluşabilir, bunlarda birkaç gün içinde tamamen kaybolur. Dudak dolgusu fiyatları, birbirine yakın fiyatlar olsa da tek bir fiyat söylemek mümkün değil.  Handeulusal.com sitesindendudak dolgusu fiyatları konusunda bilgi alabilir veya iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Geçici dolgular botoks ile birlikte de uygulanmaktadır ve yaklaşık olarak altı ay ile bir yıl arasında değişen kullanım süresi vardır. Bu durum dolgudan dolguya değişiklik gösterse de yaklaşık kullanma süresi maksimum 12 aydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir