Ameliyatsız yüz germe tedavileri

Ameliyatsız Yüz Germe teknikleri eskiye oranla kendini oldukça geliştirmiş ve birbirinden yeni ve en önemlisi de kısa seanslar ile etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu yazımızda bahsedeceğimiz her bir teknik, kişilerin sorunlarına göre hekimler tarafından belirlenmekte ve kişiye özel uygulamalar uygulanarak sorunların tedavisinde kullanılmaktadır.

Cerrahi olmayan teknikler nelerdir?

Dr. Mustafa Karataş ve ekibi tarafından uygulanmakta olan ve son derece etkili olan ameliyatsız yüz germe uygulamaları; Thermage, VShape, ClearLift, Ulthera, Scarlet, mezolifting ve vitamin enjeksiyonlarıdır. Tüm bu farklı uygulamalar sayesinde kişilere özel seanslar uygulanmakta ve yüz bölgesindeki sarkmalar ve esneklikler kolaylıkla toparlanabilmektedir.

Botoks Nişantaşı kliniğimiz olan Dr. Mustafa Karataş ve ekibinin birçok alanda hastalarına hizmet verdiği ve özellikle de botoks uygulamalarının sıklıkla uygulandığı merkezlerden biridir. Botoks Nişantaşı haricinde artık İstanbul’un ve diğer illerimizin de her şehrinde birçok önemli klinik ve hastanelerde uygulanabilmektedir. Burada en önemli detayların başında bu tür önemli medikal uygulamaların mutlaka uzmanların kontrolünde yapılması gerektiğidir.

Botoks nasıl ve nerede yapılır?

Botoks ve diğer medikal estetik işlemleri özel kliniklerde, hastanelerde ve hekimlerin yer aldığı özel merkezlerde yapılabilmektedir. Ancak buradaki önemli kriterlerin başında hekimlerin merkezlerde yer alıp, almadığıdır. Doktorların gözetiminde dahi olmayan yerlerde asla bu tür işlemler yapılmamalıdır. Bunun dışında botoks uygulaması birçok alanda uygulanmakta olup, son derece minik iğneler ile bölgeye maddenin enjekte edilmesi ile acısız ve ağrısız bir şekilde yapılmaktadır.

Kaş Arası Botoks uygulaması da aynı şekilde kaş arasında genellikle aşırı mimik hareketlerine bağlı olarak meydana gelen kırışıklıkların ya da çizgilerin üzerine botoks maddesinin enjekte edilmesi ile yapılmaktadır.

Kaş arası botoks sonrası yan etki var mı?

Uygulamanın ardından kaş arası botoks ya da diğer bölgelerde uygulanan botoks işlemleri sonrasında bölgede kızarıklık ve minik ödemler olabilmektedir. Ancak bu durum birkaç gün içerisinde kendiliğinden son bulmaktadır. Bu nedenle de bu tür görüntüler meydana geldiğinde telaşlanmaya gerek yoktur. Konu hakkında detaylı bilgi ve randevu için hemen www.drmustafakaratas.com’dan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir