D’ran ürünleri

Benzersiz olan D’ran markası dermatoloji kelimesi ve birlikte anlamına gelen Korece “RANG” sözcüğünden gelmektedir.Dran, ayırt edici dermatolojik teknolojisi ve doğadan ilham alınmasının sayesinde, temiz alanlarda yetişen özenle seçilmiş doğa dostu içeriklerin kullanılarak sağlıkla parlayan bir cilt imkânı sağlamaktadır.Dran, doğanın canlılığını cildin üzerine çeker ve bu sayede daha sağlıklı bir güzelliğe sahip olmanız için elinden geleni yapan bir dermokozmetik doğalcılık markasıdır.

D’ran markası doğanın sunmuş olduğu sertifikalı malzemeleri kullanmaktadır. Ar-Ge merkezi etkin, güvenli ve temiz malzemeler bulmak için kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Marka zararlı maddelerin atılması için en uygun karışım oranına sahip ürünleri sayesinde temiz doğanın saflığını sağlamak için tüm gayreti göstermektedir.D’ran markası müşteriler için makul dermatolojinin farkında olarak hizmet vermektedir.D’ran, Ar-Ge ve üretim merkezinde üretim yaparak gereksiz maliyetleri düşürmektedir. Bu sayede de ürünün kendisine daha fazla yatırım yapma imkanı bulmaktadır. Bunun sonucunda da makul bir fiyata yüksek kaliteli ürünlerin sunulması kaçınılmaz olmaktadır. D’ran markasının felsefesi yüksek kalitedeki ürünleri ve modaya uygun olan ürünleri uygun fiyata sunmaya çalışmaktır.

D’ran ürünleri sıkı bir kalite kontrol altına girmektedirler. D’ran’ın kendi imalat fabrikası ISO 22716 (CGMP), ISO9001, ISO14001 gibi standartlaştırma için Uluslararası Organizasyon tarafından kalite geliştirme, üretim ve kozmetik satışının çevre yönetim sistemi sertifikalarını almıştır.D’ran, Amerika Birleşik Devletleri, Çin (CFDA) gibi dünyadaki bir çok ülkenin FDA onayını almış bir markadır. Markanın“Yenileyici gecelik paketi” kozmetik alanında Kore Uluslararası Ticaret Birliği’nden K+ mühür alan ilk ürün olmuştur. Kaliteyi arttırarak üstün ürünler geliştirmek adına yatırım yapan ve daha güvenilir bir marka olmaya çalışan D’ran markası daha sağlıklı bir çevre içinde büyük adımlar atmaktadır. Çünkü D’ran’ın hiçbir ürünü hayvanlar üzerinde teste tabi tutulmamıştır. D’ran, planlı üretimle sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak isteyen bir markadır. Üretici ve geliştirici olarak da sorumluluk alarak, çevreye ve doğaya katkıda bulunma gayretinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerdir.

D’ran ürünlerinden tercih edilen bir ürün olan D’ran New WonderTeaTree Spot gel yani çay ağacı bileşeni içeriğe sahip spot kontrol cilt bakım ürününü inceleyelim. Ürünün faydası hiç şüphesiz çay ağacının spot kontrol yatıştırıcı sağlayan bir ürün olmasıdır. Cildinizde yıpranmaya neden olan yerin üzerine sürerek faydasını çok daha net görebilirsiniz.MelaleucaAlternifolia (Çay Ağacı) yaprak özü ve Chamaecyparisobtusa yaprak özü ile cildinize kusursuz bir şekilde konfor ve bakım sağlamaktadır. Ürünü rahatlıkla kırmızı nokta oluşan bölgelere uygulayabilirsiniz. Yüzünüzde makyaj varken de kullanıma uygundur. Akneli veya sivilceli cilt yüzeyine lokal olarak kullanım sağlayabilirsiniz.D’ran ürünleri kesinlikle paraben, alkol ve mineral yağlar içermemektedir.

D’ran markasının yine fazlaca kullanılan bir diğer ürünü olan D’ranwonderconcentrate mask ürününü inceleyebiliriz. Bu ürünün amacı kırışıklık karşıtı olarak cilt bakımı yapmalarıdır. Ürünün faydaları ise doğal aktif maddelerle zenginleştirilen bu konsantrastı sayesinde maskenin cilt bakımı yapmasıdır.D’ranwonderkonsantre maske sayesinde ince çizgiler ve yanak kıvrımlarının da görünümü azalacaktır. Oligopeptit-1 (EGF) sayesinde cildinizi besler ve tazeler.Witch Hazel Extract ile de güçlendirilen bu başarılı ürün cildinize daha parlak ve capcanlı bir görünüm sağlayacaktır. Bu ürün cildinize uygulandığı andan itibaren cildiniz oldukça yumuşak bir görünüm elde edecektir. Ürünün kullanım şekli temiz bir yüz üzerine yeterli miktarda uygulayarak başlamaktadır. Nemli yüz bölgelerinde hafif bir şekilde yukarıya doğru dairesel hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Ürünü bu şekilde uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 20 dakika bekleterek güzelce yıkayabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/dran-urunleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir