Lazer epilasyon canınızı acıtır mı?

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin ilk akıllarına gelen ve onları korkutan ayrıntı acaba ne kadar acıyacak olduğudur. Özellikle acı eşiği çok düşük insanlardan fikir aldı iseniz korkmanız oldukça olasıdır. Lazer epilasyon dayanılmayacak bir ağrı değil elbette. Bu kişiden kişiye göre değişiyor çünkü herkesin acıya dayanma gücü farklıdır.

Lazer epilasyon ağrısı neye benziyor?

Lazer epilasyon ağrısı neye benziyor derseniz sizlere lastik çarpma acısı olarak tanımlama yapabiliriz. Özellikle çok kısa bir süre sonra vücut daha fazla alışacak ve daha az his ile yaptırmaya devam ediyor olacaksınız. Lazer epilasyon yaptırırken kimi hiç acımadığını da söyleyebilir kimi acıdığını da söyleyebilir. Dolayısı ile kişiden kişiye değişiyor olsada sonuçta tüylerden kurtulmak varken bizce o ağrı dayanılmayacak bir ağrı değildir diye tanımlamak istiyoruz.

Lazer epilasyon acısı her bölgede aynımıdır?

Lazer epilasyon acı verir mi daha doğrusu her bölgede aynı acı ile mi karşılaşırsınız? Bu elbette kadınlar için özellikle genital bölgede acı biraz daha kendini gösteriyor olabilir ama çok da korkacak ve vazgeçecek kadar değil diyebiliriz. Dolayısı ile de aslında çok ağrı olarak tanımlama yapamasak da hafif bir ağrının olacağından bahsedebiliriz.

Her seferinde aynı şekilde mi ağrır

Lazer epilasyon da devam edildikçe acı azalır mı diye de oldukça merak edilen bir soru var. Tüyleriniz her ne kadar azalıyor olsa da ağrı hemen hemen aynı olarak kalacaktır. Lazer epilasyon acı verir mi sorusunun yanıtını aslında ancak kendiniz uygulayarak görebilirsiniz. Bir başkasına katlanılmaz gelen ağrı belki de sizlere bir hiç gelecektir. Dolayısı ile tüylerden kurtulmak için mutlaka adım atmalı ve lazer epilasyon için Drderm adresini tercih ederek kendinizi Uzman Doktor Seda Doğan’a teslim edebilirsiniz. Güvenli ellerde en az acı ile ve daha kıza sürede daha kalıcı çözümler ile karşılaşabilirsiniz. Detaylı tüm bilgiler için arzu edersiniz http://www.drderm.com.tr adresinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sorun ve her konu hakkında bilgi edinin deriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir