Nuxe Creme Nirvanesque Light

Günümüz koşullarında stres, şehrin kalabalığı ve kirliliği tüm sağlık sorunlarını olduğu gibi cilt sağlığımızı da olumsuz etkiliyor. Ayrıca küçük yaşlardan beri yapılan yoğun makyaj, yeterince ve özenli temizlenmemesi cilt sorunlarını beraberinde getiriyor. Sağlıksız beslenme, yeterli sıvı tüketilmemesi, sigara ve alkol gibi cilt düşmanı alışkanlıklar da bu süreci hızlandırıyor. Zamanla cildin nem oranını kaybetmesi, eksilen vitamin ve mineral değerleri sonucunda da kırışıklıklar kaçınılmaz oluyor. Kırışıklık için önceden önlem alınsa da bazen yeterli olmayıp takviye ürünlere ihtiyaç duyulabiliyor.

Güzellik sektörü bu anlamda büyük bir yarış içinde. Tüketiciyi iyi analiz edebilen, ürünlerinde doğal katkılara yönelen firmalar bu yarışta rakiplerini geride bırakıyor. Uzman dermatologlarla birlikte yürüttükleri klinik çalışmalar sonucu en iyi sonuçları ürün haline getiriyorlar.

Toplum bilinçlendikçe sağlıklı olana yöneliyor ve ürün tercihinde daha seçici oluyor. Doğal içeriğiyle Nuxe Creme Nirvanesque Light serisi içeriğiyle incelemeye değer bir kırışıklık krem serisidir.

Nuxe Creme Nirvanesque Light İçeriği

Ürünlerinde içeriğindeki doğal bitkisel bileşenlerle öne çıkıyor. Mavi lotus çiçeği, ebegümeci kökü, horozibiği çiçeği, haşhaş tohumu, ağaç şakayığı kökü, gelincik tohumu, guimauve kökü, muskat gülü yağı, pirinç pudrası ve enanthia chlorantha. Oldukça yoğun ve naturel bir yelpazeye sahip. Her bir bileşenin farklı faydalarından yararlanılmış. Diğer kozmetik ürünlerinde kullanılan cilde zararlı paraben ve fenoksietanol içermiyor.

Nuxe Creme Nirvanesque Light Etkileri ve Kullanımı     

21 yaştan 45 yaşa kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. Krem serisinin sunduğu faydalar sadece kırışıklık düzeltmesi üzerine değil. Cildi yağlandırmadan nemlendirdiği için uygulamada teninizde hoş bir etki bırakmakta. Ürün serisi normal ve karma ciltler için kullanıma uygun. Cildi besleyip kırışıklıkları gideriyor. İçeriğindeki maddeler deriyi stresten kurtarıp, rahatlatıp, yoğun bakım sağlıyor. Görünen kırışıklıkları ve derinleşen mimik hatlarını düzleştirerek giderme etkisine sahip. Düzenli kullanımda da yeni kırışık oluşumunu önlüyor. Krem sadece kırışıklık onarımını yapmakla kalmıyor cilt bakımını da üstleniyor. Parlamayı önleyerek mat bir görünüm sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulamanız öneriliyor.

http://www.dermomarket.com/NUXE-Creme-Nirvanesque-Light-50ml,PR-13706.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir