Otacı Ürünleri

Kozmetik ürünleri konusunda Türkiye’nin lider markası olan Otacı, farklı ürünleri ve zengin çeşitleriyle her geçen gün kendini daha da ileri götürmektedir. Aynı zamanda medikal özelliği de bulunan birçok farklı kozmetik ve kişisel bakım ürünü yer almaktadır. Yılların tanınmış firması olarak, üretimini yaptığı ürünler güven ve kaliteyi müşterilerine ulaştırmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinde şampuan, krem, gül suyu, sabun gibi birçok farklı koldan klasik ürünlerin yanında yeni geliştirdiği ürünlerle de, her geçen gün kendini geliştirmektedir. Daha yakından tanımak için otacı ürünleri hakkında bilgilere bakmakta fayda vardır.

 Otacı Ürünleri Nelerdir?

Otacı Bitkisel Şampuan Serisi; farklı bitkilerden hazırlanan kompleks formülü ile besleyici ve doğal bir içeriğe sahiptir. Isırgan, sarmaşık, zeytinyağ- limon ve zeytinyağı- defne gibi farklı aroma ve içeriğe sahiptir.Otacı Meyveli Şampuan Serisi; en yeni ürünleri arasında yer alan, gerçek meyve aroması ve özüne sahip olan doğal şampuanlar olarak, portakal- tarçın, elma- nane, vanilya- hindistan cevizi ve şeftali aloevera çeşitleri mevcuttur. Saçların vitamin ihtiyacını karşılayarak, sağlıklı bir görüntü kazanmasını sağlayan ürünlerdir.

Otacı Kreatin Serisi; özellikle sağlıksız ve kırılgan saçlar için şampuan ve saç kremi olmak üzere iki çeşit üründen oluşmaktadır.

Otacı Sabunlar; yeni seri olarak üretilen çilek, lavanta, mandalina ve argan sabunları ile cildinizi yıpratmak yerine besleyen otacı kalitesinde sabunları deneyebilirsiniz.

OtacıArgan Serisi; şampuan, saç bakım maskesi, saç kremi, saç bakım yağı, saç bakım serumu, sabun gibi farklı gruplara ait ürünler vardır. Besleyici, parlaklık artırıcı özelliği ile argan ürünleri, saçlarınızı korur ve sağlık kazandırır.

Otacı Güneş Kremi; yeni bir ürün olarak kakao ve havuç aromalı güneş kremi, cildi güneşin zararlı ışınlarından korur nemlendirir ve besler .

Otacı makyaj Temizleme Suyu; doğallık hissi veren, alerjik olmayan yapısı ile ovmadan ve yıkamaya gerek kalmadan, temizleme işlevini yerine getiren yeni üründür.Otacı Krem Çeşitleri; yeni ürünler arasında bulunan Calendula, arnica, aloevera kremleri ile cildi besleyip genç kalmasını sağlarken, yara, yanık ve benzeri durumlarda da kullanabilirsiniz.

Otacı kişisel bakım ürünlerinin doğal etkisi sizi de sarsın

https://www.dermoeczanem.com/otaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir