Suna DUMANKAYA Güzellik Sırları

Doğal ve bitkiler ile güzellik sırlarını paylaşan Suna Dumankaya, herkesin evinde hazırlayabileceği ve cildine göre karışım yapacağı bakım ürünleri tariflerini paylaşmaktadır. Suna Dumankaya’ nın verdiği her formül oldukça ilgi görmüş ve olumlu sonuçlar alınmasını sağlamıştır. Tüm sırlarını kitap haline getirerek okuyucuları ile paylaşan Suna Dumankaya tariflerine azda olsa değinmek istiyoruz.

Suna Dumankaya güzellik sırları arasında en çok ilgi gören formüllerinden biri olan tonikler evinizde bulunan malzemeler ile kolaylıkla hazırlanıp uygulayabileceğiniz ürünlerdir.

Lavanta, melisa, papatya, hatmi çiçeği, içme suyu ve bir miktar alkolü karıştırarak cildinize uygun tonik karışımı elde edebilirsiniz. Özellikle karma cilt tipleri için önerilen bu formül gözeneklerin sıkılaşmasında ve cildin canlı görünmesine yardımcı oluyor. Bu işlem sonrasında maden suyu ile cildinize hafif tampon hareketler uygulayarak işlemi bitirebilirsiniz.

Nem oranı düşük olan ciltlerde biberiye ve gül suyu karıştırılarak nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede cilt hem nemlenir hem de gözenekler küçültülmüş olur. Kırışıklar için çare arayanlara da karbonat ve ılık su yardımcı olacaktır. Suna Dumankaya özellikle karbonat ve ılık su karışımını bir pamuk yardımı ile cilde uygulanmasını önermektedir. Kırışıkların doğal yöntemler ie giderileceğinin altını çizmektedir.

Lekeli ciltler için birer çay kaşığı miktarında amonyak, peridrol, saf su ve sabun karışımı önerilmektedir. Sabunu rendeleyerek diğer sıvılar ile karıştırıp cilde uyguluyorsunuz. Ciltteki ton farklarını dengeleyip lekelerin giderilmesinde yardımcı oluyor.

Suna Dumankaya güzellik sırları saymakla bitmez fakat özellikle cilt güzelliği için yapmanız gereken belli başlı formüller bulunmaktadır. Bol su tüketmeli, sigaradan uzak durmalı, makyajı mutlaka temizlemeli, günlük olarak nemlendirici kullanılmalı, beslenme de vücudu yoracak şekilde gıdalar tercih edilmemeli ve spor yaparak temiz hava almalısınız. Özellikle spor ve su güzelliğinizin vazgeçilmezi olmalı.

Sigara ve alkol tüketimini en aza indirerek bu alışkanlıktan kurtulmalısınız. Cildinizin en büyük düşmanı olan sigara cildin çabuk yaşlanmasına ve bakımsızlaşmasına sebep olmaktadır. Uzmanların önerilerini dikkate alarak sağlığınız için bir adım atmalısınız. Suna Dumankaya güzellik sırları için ayrıntılı bilgileri kitabından edinebilirsiniz.

do nv diet pills work what is the focus during the limiting out stage weight loss agents is shitake mashroom ok on keto diet weight loss natural keto primal diet pills how to take them weifht loss paleo keto diet plan supplements for weight loss and toning is brown rice ok with keto diet miracle weight loss supplement phentermine diet pills walmart how to lose weight on paleo fast pcos diet keto or paleo lose 5 pounds in 1 day keto diet orbit gum weight loss meal plans women can a keto diet caues scurvy lose 8 pounds in 4 weeks new weight loss pills prescription 2015 keto diet how many lb per week breakfast casserole keto diet getting enough oil in keto diet diet comparison chart keto keto diet breakfasts without eggs how to lose weight fast for middle aged woman keto diet problem for womej what s the best way to lose belly fat how many carbs should you stay under on the keto diet do i count calories on the keto diet season salt on keto diet is imitation crab good for keto diet raspberry ketones benefits with keto diet estrogen keto diet what flavored tea to drink on keto diet what junk food can you not eat on a keto diet do you lose water weight on keto diet tips to burn belly fat fast can you have pork and beans on the keto diet raspberry ketone and green coffee bean extract together reviews keto shakes on keto diet does adipex work better than phentermine side effects with keto diet can i eat corn on a cub on keto diet eating cheese on keto diet causes sslow weigby loss best diet supplement to lose weight what ingredients are in the keto diet pill i need to lose weight fast help on a keto diet can i have tomato soup thai spice restaurant keto diet what can i eat on my keto diet complete nutrition diet pills keto diet benefits information pdf what does a no carb diet look like keto diet sugar day is the keto diet good for kidney disease last longer pills walgreens what diet pills work changing medication doses after weight loss