Ünlülerin Güzellik Sırları Nelerdir ?

Birçok ünlü güzellik sırları ile ilgili bilgi paylaşımı yapmaktan çekinirler. Fakat bazılarının verdiği tüyolar gerçekten işe yarar ve sonuç alınan uygulamalardır. Ünlülerin güzellik sırları denilince pahalı ve her yerde bulunamayacak ürünler akla geliyor fakat çoğu doğal yöntemleri uygulayıp sonuç alıyor.

Televizyon ekranlarının sevilen yüzlerinden her zaman güzellik sırları almak mümkün olmayabiliyor. Özellikle fit vücutları ve pürüzsüz ciltleri ilgi odağı haline geliyor.

İvana Sert, televizyonda görmekten mutluluk duyduğunuz ünlüler arasında. Fit vücudunu spora ve dansa borçlu olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra kullandığı cilt bakım ürünleri arasında nemlendirici krem yer alıyor. Beslenmesine özen göstererek ağırlıkla sebze tüketenlerden.

Mankenler dünyasından olan Tülin Şahin güzellik sırlarını daha önce defalarca hayranları ile paylaşmış. Özellikle yüzü için sabah akşam günde iki kez haşlanmış pırasa suyu kullandığını belirtiyor. Tonik olarak kullanılan pırasa suyu cildin nem dengesini ve pürüzsüzleşmesini sağlıyor.

Miranda Kerr, güzelliğinin sırrını egzersize borçlu olduğunu dile getiriyor. Son derece aktif olan ünlü güzel, spor yaparak vücudunun her zaman formda kalmasını sağlıyor. Bu sayede sıkı ve diri bir vücuda sahip.

Tuğba Büyüküstün gibi güzel ünlünün sırrı ise sebze ağırlıklı olarak beslenmekten geçiyor. Sebzeleri haşlama ya da benmari usulü pişirerek tükettiğinden cildi her zaman nemli bir görüntüye sahip.

Beren Saat beklide herkesin özenerek baktığı ünlülerden biridir. O ise güzelliğini az yemeye ve az makyaja borçlu. Karbonhidrat besinlerden uzak durarak ve ara öğünlerini atlamadan sağlığına ve güzelliğine dikkat ediyor.

Çağla Şikel özellikle saçları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Saç bakımında tatlı badem yağı kullanan ünlü manken ayrıca spor ile kusursuz fiziğini korumaya çalışıyor. Güzelliği için ayrıca su içmeyi ihmal etmiyor.

Ünlülerin güzellik sırları aslında hepinizin bildiği fakat uygulamaktan kaçındığı sırlar. Bol su tüketip beslenmeye de dikkat edildiğinde sizinde güzelliğiniz ortaya çıkacaktır. Ayrıca sporu hayatınızdan eksik etmemeniz gerekmektedir. Spor, su ve beslenme güzel ve bakımlı olmanızı sağlayacaktır. Doğal yöntemleri tercih ederek kendi cildinize ve vücudunuza son derece iyi bir bakım sağlayabilirsiniz.

do nv diet pills work what is the focus during the limiting out stage weight loss agents is shitake mashroom ok on keto diet weight loss natural keto primal diet pills how to take them weifht loss paleo keto diet plan supplements for weight loss and toning is brown rice ok with keto diet miracle weight loss supplement phentermine diet pills walmart how to lose weight on paleo fast pcos diet keto or paleo lose 5 pounds in 1 day keto diet orbit gum weight loss meal plans women can a keto diet caues scurvy lose 8 pounds in 4 weeks new weight loss pills prescription 2015 keto diet how many lb per week breakfast casserole keto diet getting enough oil in keto diet diet comparison chart keto keto diet breakfasts without eggs how to lose weight fast for middle aged woman keto diet problem for womej what s the best way to lose belly fat how many carbs should you stay under on the keto diet do i count calories on the keto diet season salt on keto diet is imitation crab good for keto diet raspberry ketones benefits with keto diet estrogen keto diet what flavored tea to drink on keto diet what junk food can you not eat on a keto diet do you lose water weight on keto diet tips to burn belly fat fast can you have pork and beans on the keto diet raspberry ketone and green coffee bean extract together reviews keto shakes on keto diet does adipex work better than phentermine side effects with keto diet can i eat corn on a cub on keto diet eating cheese on keto diet causes sslow weigby loss best diet supplement to lose weight what ingredients are in the keto diet pill i need to lose weight fast help on a keto diet can i have tomato soup thai spice restaurant keto diet what can i eat on my keto diet complete nutrition diet pills keto diet benefits information pdf what does a no carb diet look like keto diet sugar day is the keto diet good for kidney disease last longer pills walgreens what diet pills work changing medication doses after weight loss